NAUJIENOS
Popiežiaus Pranciškaus Žinia 35-osios Pasaulinės jaunimo dienos proga

Brangūs jaunuoliai, kokios jūsų aistros ir svajonės? Leiskite joms išryškėti ir per jas pasiūlykite pasauliui, Bažnyčiai, kitiems jauniems žmonėms ką nors gražaus dvasinėje, meninėje, visuomeninėje srityje. Kartoju jums savo gimtąja kalba: hagan lìo! Tegu jus išgirsta! Taip Žinioje 35-ajai Pasaulinei jaunimo dienai, kurią minėsime balandžio 5-ąją, rašo popiežius Pranciškus.

Trečiadienį viso pasaulio krikščionys vienysis maldoje Tėve mūsų

Trečiadienį, kovo 25 dieną, popiežius Pranciškus visus krikščionis ir visų Bažnyčių vyresniuosius pakvietė kreiptis į Aukščiausiąjį ir sukalbėti maldą, kurios išmokė pats Viešpats. Transliacija anglų k. iš Vatikano vyks čia.

Penktadienį popiežius suteiks ypatingąjį palaiminimą Miestui ir pasauliui

Penktadienį 19 val. Lietuvos laiku popiežius Pranciškus iš Šv. Petro aikštės Vatikane tikintiesiems suteiks ypatingąjį palaiminimą Miestui ir pasauliui (Urbi et Orbi). Šitai Jo Šventenybė padarys atsižvelgdamas į nepaprastąją padėtį, kurioje šiuo metu yra visa žmonija dėl Covid-19 pandemijos.

Apaštalinės Penitenciarijos dekretas dėl ypatingųjų atlaidų suteikimo tikintiesiems dabartinėmis pandemijos sąlygomis

Tikintiesiems, sergantiems Covid-19 liga, sukelta koronaviruso, bei medicinos darbuotojams, šeimų nariams ir visiems, kurie kokiu nors būdu, taip pat ir malda, rūpinasi ligoniais, suteikiami ypatingi atlaidai.

Atgailos ir pasninko penktadienis: tikintieji melsis už paliestus koronaviruso ir kovojančius su juo

Atsiliepdami į popiežiaus Pranciškaus kvietimą įvairiais būdais paminėti „24 valandas Viešpačiui“, Lietuvos vyskupai penktadienį, kovo 20 dieną, paskelbė Atgailos ir pasninko diena.

Informacinis pranešimas apie Lietuvos vyskupų konferencijos 2020 m. kovo 17–18 d. plenarinį posėdį

2020 m. kovo 17–18 d. vyko Lietuvos vyskupų konferencijos plenarinis posėdis. Jame dalyvavo kardinolas S. Tamkevičius, arkivyskupai P. Rajič, G. Grušas, K. Kėvalas, L. Virbalas, vyskupai E. Bartulis, J. Ivanauskas, A. Jurevičius, R. Norvila, A. Poniškaitis, D. Trijonis, L. Vodopjanovas. Atsižvelgiant į sunkią epidemiologinę situaciją šalyje, posėdis vyko nuotoliniu būdu, naudojantis kompiuterinės komunikacijos programomis.

Informacija tikintiesiems dėl sielovados karantino sąlygomis

Lietuvos vyskupai tikintiesiems parengė praktinės informacijos gaires apie sielovadą karantino sąlygomis. Kviečiame kuo plačiau pasidalinti.

LVK įvykių retrospektyva▶▶▶

www.biblija.lt